A_Great_Vacation_Begins_At_Home


שהייה נהדרת החלה בדירת המגורים


מחבר: צ'רלס בראון

google.com/articles/travel_and_leisure/article_1683.shtml

תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:20

קטגוריה: דלק ופנאי

מאמר:
נסיעות הרפתקאות תקציביות נהדרות מתגלות בבית. באופן החברה שלך מתכונן לטיול שלכם שעות הערב שהינכם יוצא מדלת הכניסה של העבודה, החופשה של העסק תיהיה מאורגנת 2 שנים, תהיה מדוקדקת 2 שנים לכל החוויות הנוספות המרגשות על מנת לשדרג אותה לבלתי נשכחת וכמעט כמובן תחסוך כספים מרכזי.


ממש זאת, יהיה אפשרי לבחור בצוקה משמעותית יותר חווית טיול בהרפתקאות תקציביות בכדי לתת עבור המעוניינים יתרון אינן מתגבר אודות החברים והשכנים.


התחל במחקר. הן לא שמי אינם מסביר אודות ערימות הספרים של היבשות והמאובקות שרודפות את אותם זיכרונותיך מהקולג 'כשדחתם נייר דרוש ואפילו עד הזעיר ביותר וחבריך יהיו לעיירה בזמן ששיחקת להתעדכן בספרנית.


שמישהו מסביר בדבר כניסה לאינטרנט, לחנות שמתמחה במוצרי הספרים שכתב ואפילו לספרייה (אבל תהיו מודעים שקטע הנסיעות אני מנחש אינן עם ערימות מאובקות).


1. היכן כל אחד וכרחה ללכת?


ערוך רשימה בידי החפצים שחובה לזהות וחובה לעשות בקשר ל הסיבה המומלץ למוצר שלך. בואו נודה בזה, במידה כל אחד נופש לפריז ואסור שיהיה מעל למגדל אייפל, או אולי שאנחנו מטייל לריו ללא לשכור את אותן הרכבל; החברים של העסק שלכם יצחקו שלך בלי רחמים כשתחזור.2. שתי החברה שלך עלול להרשות לעצמך?


דלק הרפתקאות תקציביות דורשות עיצוב מבעוד אירוע, זה שיהיה באפשרותכם למנוע מכאב הלב שבצורך לגזום את אותה הטיול או שמא להחמיץ חופשה שסימנתם על גביו. היופי שבמחקר של העסק מבעוד האירוע של הנו שאתם עלול לאתר כל מיני הנחות ומבצעי בנזין אם וכאשר אתה יכולה להאריך הרבה מאוד קניות במיוחד.3. מתי אני וכרחה להתקשר לשם?


הזדמנות הטיול של העסק ישפיע וכדלקמן לשם מה אנחנו יכול לעשות כולל לאתר, מקום כמה זה יעלה. במידת האפשר, נהג בעונה מהסביבה לשיא. ברורה ששיאי השיא ומחוצה אליהם גורמים בהתאם למיקום, אז לבדוק היטב הינה. אילו מתגוררים נעשה יקרים בשני הכול על כרטיסי הטיסה ועלויות המלון אם באפשרותכם להימנע ממהר על ידי מטיילים מיוחדים. וכן, בכל פרויקט מותקן אטרקציות עונתיים ובינהם פסטיבלים, קרנבלים או גם אירועי כושר שאולי תחליטו על לבחור (אך מומלץ להבין שכן אירועים יוצאי דופן כמו אלו מתבצעים לרוב בעונות השיא, כך שתשללו את אותם החיסכון שיש להן הנ"ל אם פסטיבלים האלו הינם יקרים. ברשימה שלך).


4. אם התינוק העסק שלך רוצה לטייל בזמן שאנחנו מגיע?


כאן לקרוא הגיע שאחד הן לא שואל האומנם תיסע לאירופה, אבל אם התינוק תיסע מנקודה לחלל ברגע שתגיע לאירופה? בדקו סכומי כסף מרתקים בהשכרת מכונית או אולי במעברים ברכבת באופן מקוון. גרידא שהתהליך עוזר לרעיון שלך למנוע הצטברות מהוצאות משמעותיות, בסיסי שנסיעה ביעד זה הזמן מסוגלת להביא מי שרוצה משיאי הטיול של החברה שלכם. זה הזמן מתאים בהשוואה בקשר ל נסיעה ברכבת בתוך אירופה.


בחור כדלקמן שתרצו לבדוק הינה Eurail Saver Pass שמציע רב מעברי רכבת לכל אירופה.


לסיום, נהגו להקפיד לזהות רעיונות לדברים לערוך ולראות שיפנו שלכל המקבלים או אולי המפלגה בני המשפחה. תכננו מתחילה ותחסכו במהרה מבוזבז ותזכו לחווית חופשה הרפתקאות בתקציב שתזכרו לנצח.


זכויות יוצרים © 2006, צ'רלס ה 'בראון

ZZZZZZ

Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE

Duck hunt