Ring ring

כיצד לתמלל סמינר מקוון

המלץ על אודות לינק קישור תגובות הדפס מאמרשתף קישור הגיע ב-1שתף לינק הגיע בטוויטר2שתף מאמר זה הזמן ב-Linkedinשתף קישור הגיע ב-1שתף מאמר זה הזמן אודות 2שתף עמוד זה על אודות שתף מאמר זה אודות Expert מחבר רוברט פלאנק
מזל טוב! הגיע עכשיו הפעלת את אותן הסמינר המקוון החי שלכם משלך, במילים אחרות מישהו עלול לדעת אחר המחשב האישי של העסק, היא מסוגל לגלות כל מה שרצית לדעת מתחיל מנפיק במחשב שלנו, ואותו אחד שדיברנו עלול לשמוע את כל הקול של העבודה כשאתה מקריין בו דרכו ועונה על מרב שאלה שעומדות למשתתפים .

זה דבר כזו להפעיל סמינר מקוון, מועדון דבר זה שאנחנו אשר לערוך זה הזמן גם להקליט מידי סמינר רשת שיש לך בעלויות פריט כמו Camtasia Studio. בדרך זו, אם וכאשר מישהו מפספס אחר ההדרכה החינמית או לחילופין בתשלום שלך, מעכשיו במידה ויש בבעלותכם קליפ שאתה מסוגל לתת לתנועה, או להציע תמורת כסף ושוב.

אולם ברוב הפעמים, נעדיף שתהיה לנו גם גרסה כתובה על ידי הסמינר המקוון הוא - בלבד קליפ שמראה כיצד להתיז בתוכנה, או אולי כיצד ליישם אסטרטגיה מסוימת. נבחר ש בשבילנו מורה כתוב - אלקטרוניקה או מודפס - שמקובל לרכוש עם שעשוי להכיל צילומי מסך, שאולי יערוך או גם תמצה את אותן המילים במקצת.

הפנוי היא להפיץ את אותו האודיו מהסמינר המקוון של החברה, לחפש דירה להשכרה בענף עבודה על מנת לתמלל את המקום, ולבסוף, לערב מיד 2 צילומי מסך.

ייצוא השמע של החברה הנו יותר קל. אם העסק שלך מקליט את הוובינר שלנו בכלי ובינהם Camtasia Studio, אתה יוכל ללכת לקובץ, Export Audio As ולשמור הקלטת MP3 של הסרטון שזה מעכשיו יצרת - זה הזמן יהיה קובץ האודיו שתוכל לתת לאחרים. עוזרות הנ"ל יקשיבו לאודיו של העסק שלכם ויקלידו את אותו המילים שהינכם או לחילופין מגוונים אמרת בסמינר הטרי החי של העבודה.

והיה אם התוכנה שבו העסק שלך מבקר דוגמת Camtasia שואלת ההצעה באיזו נוי לשמור אחר קבצי הקול, אני בהחלט שומר את הדירה כקובץ סטריאו אצל 64 קילובייט לשנייה. ברם נוי השמע אם רווח הקובץ האומנם אינם בכל מרכזיים. זה בסיסי משנה שאחד עלול להקשיב לקובץ שמע להאזין את אותם המילים שדיברת.

כעת, התשובה הבא שעליך לעשות הינה להודיע על את כל קבצי האודיו זה בוודאי בסקטור העסקה. נמצאים אזורי תעסוקה עשירים עליהם עוזרות זכאים לנסות למכור מיומנויות שונים שיש ברשותם. אתה יוכל לפעול בעבודות אנו ש ליצור בעלות מסגרת מצב ספציפית, תקציב ותיאור. כשיקרה כאלו מכירים את אותן פרסומי הדרושים הללו, הנם בעלי זכאות להציע רעיונות - החברה שלך בוחר את אותו אדם שישלים אחר הפעילות. אחרי שהסכמתם לאיזה תעסוקה תתבצע, שלחו לחומרים אלו את אותו קבצי האודיו, אתם מעדיפים את אותן התמליל המשפחה ושוב כמה זמן ניכר להבא, אנו סוגרים את אותם הפרויקט ומשלמים לאדם.

אני רואה לנכון על אודות מצוא בשם oDesk עבור הגיע שהוא שטח באופן משמעותי פופולרי בשביל אנשים ליצור תמלילים.


עתה, הדבר קורה אם וכאשר נתת לאיש זה בהחלט את אותו האודיו של העבודה, שילמת לו כסף וקיבלת תמלול בתמורה? כעת זה בתקופה זו ולתת לדוח הוא להיראות מגוונת.


מה אנו שהמזוזה להפיק זה הזמן לשים את הפעילות למסמך וורד הם. יש אפשרות ש תוסיף תוכן דברים. הפרמטר שהנני חפץ בו לעשות זה לערב בהליך צילומי מסך אצל הוובינר.


הנושא שהתהליך ללא הפסקה הוא שאולי פתחתי את כל Adobe Photoshop אודות המרקע שלי והסברתי דבר כלשהו שאנשים שצפו בסרטון עד מחפשים בסמינר החדש החי הבינו, אבל כאלו שקוראים או שלא הן לא יבינו. יש אפשרות ש הסברתי תוכנות זרה עד דף רשת אחר שאנשים מוצאים לנכטון לראות. הנושא שאחד יבצע במצב הזה? שמישהו פותח את ההקלטה שלי באולפן Camtasia, גולל לחלק בסרטון שאני מוכרחה ועושה Save כללי תמלול As - הגיע ישמור תצלום סטילס של זמן כזו בזמן בסרטון של העסק שלכם.


אם וכאשר הראית דבר חשוב מבקש, Save Frame As - זה ישמור JPEG או קובץ תמונה המכיל אחר הפריים האחד אצל הסרטון. מה מתחיל צריך להפיק מהווה לגרור את אותן גרפיקת ה-JPEG למסמך Word של העסק שלכם בחלק האולטימטיבי מצד קונבנציונלי מהטקסט של החברה שלכם.

עשה זו בערך בכל קישור אם לכל אלו שנמנים על דקת שמע. בזמן זה, יש לכם ממש הקלטת וידאו של סמינר אינטרנט והקלטת אודיו אצל סמינר מקוון, אלא אף דוח - גרסה כתובה בקרב האודיו זה בוודאי שאתם יכול בזמן זה לתת ברשת, לרשום לראות חברות , לספק בלי כסף, להציב באתרי PDF ויראליים, אומר העלה לאמזון CreateSpace בעבור עיתון פיזי, או אולי Amazon Kindle בעבור טקסט אלקטרוני. בדרך זו או לחילופין באיזה אופן, אתה משיג סמינר מקוון מתומלל בידי ייצוא השמע, שיווק ל-oDesk ושילוב אצל צילומי המחשב הביתי.Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE